Giełda DOM tuż tuż…

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w organizowanej po raz dwunasty Giełdzie Budownictwa i Wyposażenia DOM, która odbędzie się w dniach od 30 marca do 1 kwietnia 2007 roku w Zespole Szkół Ekonomiczno­‑Usługowych w Rybniku przy ul. Św. Józefa 30. Giełda DOM to największa impreza gospodarcza w południowo­‑zachodniej części Województwa Śląskiego.

Zakres tematyczny tegorocznej Giełdy obejmuje tradycyjnie materiały i usługi budowlane, technikę grzewczą i sanitarną oraz wyposażenie wnętrz i ogrodów. Celem Giełdy jest stworzenie inwestorom możliwości poznania firm działających na naszym terenie, ich potencjału, stosowanych technologii, materiałów, a wystawcom zaprezentowania i promocji swoich przedsiębiorstw. Giełda cieszy się ogromnym powodzeniem i uznaniem zarówno wystawców jak i odwiedzających. Ubiegłoroczną Giełdę odwiedziło ponad 10000 osób z terenu Rybnickiego Okręgu Przemysłowego, a prezentowało się ponad 120 firm. Na naszej Giełdzie wystawiały się również firmy zagraniczne. Organizatorami Giełdy są Izba Przemysłowo­‑Handlowa Rybnickiego Okręgu Przemysłowego oraz Urząd Miasta w Rybniku. Informujemy, że o uzyskanej powierzchni wystawienniczej decyduje kolejność zgłoszeń.

Wystawcy, którzy do dnia 05.02.2007 r. złożą kartę zgłoszenia i dowód wpłaty pełnej kwoty należności, korzystają z 10% upustu ceny zamawianej powierzchni.