Szkolenie: „KSeF — jak wystawić i odebrać fakturę?” (15 listopada)

Serdecznie zapraszamy na kolejne szkolenie poświęcone Krajowemu Systemowi e‑Faktur, które poprowadzi Pani dr Barbara Głód. Spotkanie odbędzie się w siedzibie Izby w dniu w godzinach 9–12. Cena udziału w szkoleniu wynosi 250  + VAT, Członkowie Izby otrzymują rabat wynoszący 10%. Zgłoszenie udziału prosimy potwierdzić w formie elektronicznej pod adresem biuro@izbaph.rybnik.pl. Opłatę za udział przyjmujemy na konto Izby: 87 2030 0045 1110 0000 0330 0710 (BNP Paribas Bank Polska S.A.). Zgłoszenie udziału oraz płatność należy uregulować do dnia .

Więcej informacji można uzyskać codziennie w godz. 8–16 pod nr 32 42 211 68. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy Państwa do udziału w spotkaniu.

Zachęcamy również do lektury niedawno opublikowanego artykułu na temat KSeF.

• Założenia KSeF
  • Zasady wystawiania faktur ustrukturyzowanych
  • Definicja faktury ustrukturyzowanej
  • Wzór faktury ustrukturyzowanej