Szkolenie: „Krajowy System e‑Faktur” (7 września)

Serdecznie zapraszamy na szkolenie poświęcone Krajowemu Systemowi e‑Faktur (KSeF), które poprowadzi Pani dr Barbara Głód. Pani Barbara jest doradcą podatkowym (nr wpisu 14334) i doktorem nauk ekonomicznych Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Wiedzę i doświadczenie zdobyła w trakcie 25 lat pracy w administracji podatkowej, w tym jako długoletni menedżer organów podatkowych — Naczelnik Urzędu Skarbowego. Jest wieloletnim wykładowcą Akademii Nauk Stosowanych w Raciborzu, prowadzi własne biuro podatkowe i jest członkiem naszej Izby.

Spotkanie odbędzie się w siedzibie Izby w dniu w godzinach 10–12. Cena udziału w szkoleniu wynosi 100  + VAT. Zgłoszenie udziału prosimy potwierdzić w formie elektronicznej pod adresem biuro@izbaph.rybnik.pl. Opłatę za udział przyjmujemy na konto 87 2030 0045 1110 0000 0330 0710 (BNP Paribas Bank Polska S.A.). Zgłoszenie udziału oraz płatność należy uregulować do dnia .

Więcej informacji można uzyskać codziennie w godz. 8–16 pod nr 32 42 211 68. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy Państwa do udziału w spotkaniu.

Zachęcamy również do lektury niedawno opublikowanego artykułu na temat KSeF.

Formularz zgłoszeniowy (umowa)

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji ze szkolenia.

IPHROP / Grzegorz Szymaszek