Czarny Diament 2022 — 22. edycja

Po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa prowadzimy 22. edycję prestiżowego konkursu „Czarny Diament”, w którym zostaną wyłonieni i nagrodzeni wybitni przedsiębiorcy:

• w nowoczesny sposób zarządzający firmą,
  • stawiający na innowacyjne rozwiązania,
  • stosujący wysokie standardy w relacjach między menedżerami i pracownikami,
  • dbający o ochronę środowiska.

Zgłoszenia należy przesyłać do dnia do Biura Izby. Wnioski o przyznanie Nagrody rozpatrzy Kapituła składająca się z Prezydentów, Starostów, Burmistrzów, Rektorów Uczelni Śląskich i uznanych autorytetów życia gospodarczego i publicznego, mediów oraz przedstawicieli Laureatów Nagrody. Nagroda „Czarny Diament” zostanie wręczona na uroczystej Gali, która odbędzie się w Teatrze Ziemi Rybnickiej w dniu .

Więcej informacji o konkursie znajdą Państwo na dedykowanej podstronie Nagroda „Czarny Diament”. Serdecznie zapraszamy do udziału!

Dokumenty dla kandydatów

• Formularz opisu dokonań firmy: DOC