Szkolenie: marketing na Instagramie

Izba Przemysłowo­‑Handlowa Rybnickiego Okręgu Przemysłowego serdecznie zaprasza na szkolenie pt. „Marketing na Instagramie. Poznaj najszybciej rosnącą platformę społecznościową w Polsce”.

Szkolenie odbędzie się w dniu do Sali konferencyjnej Izby.

Szkolenie poprowadzą Pani Magdalena Daniłoś i Pan Bartłomiej Daniłoś — właściciele OFFON Agency, eksperci z zakresu marketingu w mediach społecznościowych, którzy specjalizują się również w komunikacji wideo. Trenerzy, szkoleniowcy, wykładowcy i opiekunowie merytoryczni studiów podyplomowych „Marketing Internetowy” na AGH, wprowadzą Państwa w świat mediów społecznościowych.

1. Jak wykorzystać Instagram w komunikacji biznesowej.
  2. Konto biznesowe na Instagramie. Dlaczego warto z niego korzystać.
  3. Jak działają hasztagi oraz jak je wykorzystać do zwiększenia zasięgu postów.
  4. Jak zwiększyć ilość obserwujących — dobre praktyki.
  5. Praktyczny warsztat z tworzenia mikrowideo w formie relacji.
  6. Przegląd darmowych aplikacji do tworzenia treści na Instagramie.

Zgłoszenia można dokonać do dnia za pomocą:

Płatności

Cena szkolenia wynosi 270  + VAT (10 % rabatu dla Członków Izby). Płatność należy przesłać do dnia . Opłatę można uregulować przelewem na konto:

BNP Paribas Polska S.A.
87 2030 0045 1110 0000 0330 0710

Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. +48 32 42 211 68 codziennie w godz. . Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu.