Szkolenie: „Ochrona biznesu przed zatorami finansowymi”

Izba Przemysłowo­‑Handlowa Rybnickiego Okręgu Przemysłowego serdecznie zaprasza Członków Izby na bezpłatne szkolenie „Ochrona biznesu przed zatorami finansowymi”.

Szkolenie odbędzie się w sali konferencyjnej Izby w , a poprowadzą je Pan Piotr Kaźmierczak, Dyrektor ds. Rozwoju, oraz Pan Grzegorz Grzesiak, Dyrektor Departamentu Windykacji — Członkowie Zarządu firmy EULEO Wierzytelności z Krakowa. Szkolenie rozpocznie się o , a zakończenie planowane jest na .

Szkolenie dotyczyć będzie bezpłatnych lub nisko kosztownych metod unikania zatorów finansowych, przy wykorzystaniu dostępnych narzędzi internetowych. Udział w nim przyniesie Państwu użyteczną wiedzę i praktyczne umiejętności w obszarze redukowania ryzyka należności od kontrahentów.

Zgłoszenia udziału w szkoleniu przyjmujemy do poprzez fax lub e‑mail.

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu.

• Formularz zgłoszeniowy: DOC
  • Program szkolenia: DOC