XIX Giełda Budownictwa i Wyposażenia DOM — zapraszamy wystawców

Już dziś zarezerwuj sobie miejsce na XIX Giełdzie Budownictwa i Wyposażenia DOM, która odbędzie się w dniach od do w Zespole Szkół Ekonomiczno­‑Usługowych w Rybniku przy ul. Św. Józefa 30.

Giełda DOM to największa impreza gospodarcza w południowo­‑zachodniej części Województwa Śląskiego. Dlatego też tym bardziej miło jest nam zaprosić Państwa do udziału w tym niezwykłym spotkaniu.

Giełda DOM daje niepowtarzalną okazję aby zaprezentować swoje produkty — materiały budowlane, pokrycia dachowe, technikę grzewczą i sanitarną, wyposażenie wnętrz i ogrodów, a także wiele innych produktów i usług — szerokiej rzeszy osób odwiedzających imprezę. Giełda DOM to także idealne miejsce do wprowadzenia na rynek i wypromowania nowych produktów i usług.

Giełda cieszy się ogromnym powodzeniem i uznaniem zarówno wystawców jak i odwiedzających. Ubiegłoroczną Giełdę odwiedziło ponad 10000 osób z terenu Rybnickiego Okręgu Przemysłowego, a prezentowało się około 100 firm.

Przewidujemy również liczne imprezy towarzyszące jak konkursy dla wystawców, bankiet oraz nagrody dla odwiedzających!

Zapytania o możliwość wynajęcia stoiska należy kierować do organizatora imprezy — Izby Przemysłowo­‑Handlowej Rybnickiego Okręgu Przemysłowego.