Szkolenie: „Czy biznes musi się zmienić w obliczu zmian klimatycznych?” (24 października)

Zapraszamy do udziału w szkoleniu pt. „Czy biznes musi się zmienić w obliczu zmian klimatycznych?”, które poprowadzi Pani Joanna Kruszewska z firmy GK2 Sp.o.o. Szkolenie odbędzie się w godz. od do w sali konferencyjnej w siedzibie Izby.

Pani Joanna Kruszewska jest doświadczoną trenerką, audytorką, konsultantką i weryfikatorką emisji GHG w ramach systemu EU ETS. Jest Kierowniczką Jakości, Liderką Obszaru APQP, Inżynierem Jakości, Audytorką ISO 9001, IATF 16949, VDA 6.3 i Audytorką Trzeciej Strony ISO 9001. Jest specjalistką z zakresu szerokorozumianej jakości i wdrażania produktów jakościowych; audytorką jednostek certyfikujących, a także trenerką szkoleń z zakresu wymagań i norm standardów w branży motoryzacyjnej; jest też Kwalifikowaną Menedżerką CSR. Z zamiłowania jest pasjonatką nurkowania i statystyki.

Cena udziału w szkoleniu wynosi 250  netto dla Członków Izby. Zgłoszenie udziału — formularz do pobrania poniżej — prosimy potwierdzić do pocztą elektroniczną (biuro@izbaph.rybnik.pl). Więcej informacji znajduje się w formularzu.

Uczestnicy otrzymają zaświadczenia oraz materiały ze szkolenia. W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu. Serdecznie zapraszamy do udziału.

Cele szkolenia

1. Omówienie i przedstawienie wyzwań, szans i zagrożeń biznesu w obliczu neutralności klimatycznej
  2. Przedstawienie wymagań związanych z dążeniem do neutralności klimatycznej (Green Deal — Zielony ład, Fit for 55 — Gotowi na 55, Agenda na rzecz zrównoważonego rozwoju — Agenda 2030)
  3. Zrozumienie połączeń pomiędzy zmianami prawnymi a przyszłością biznesu