Instrumenty wsparcia na cyfryzację Twojej firmy. Spotkanie informacyjne PFR i BGK (przeniesione!)

Uwaga: spotkanie nie odbędzie się w pierwotnie zaplanowanym terminie. Po uzgodnieniu nowego terminu ponownie zamieścimy zaproszenie na naszej stronie internetowej; prosimy o śledzenie aktualności. Przepraszamy za niedogodności.

We współpracy z Polskim Funduszem RozwojuBankiem Gospodarstwa Krajowego serdecznie zapraszamy przedsiębiorców na bezpłatne spotkanie informacyjne na temat instrumentów wsparcia cyfrowej transformacji firm. Spotkanie odbędzie się godz. od do w sali 264 Urzędu Miasta Rybnika (ul. Bolesława Chrobrego 2), a poprowadzą je:

• Magda Gajownik de Vries — Ekspert Polskiego Funduszu Rozwoju,
  • Ksawery Stojak — Ekspert Banku Gospodarstwa Krajowego.

Eksperci przedstawią m.in. zakres wsparcia firm w obszarze cyfryzacji, w tym w formie Testu Dojrzałości Cyfrowej — bezpłatnego narzędzia pozwalającego organizacji na sprawdzenie w łatwy sposób, na jakim poziomie cyfryzacji aktualnie się znajduje i co zrobić, aby wejść na wyższy poziom.

Prosimy o potwierdzenie przybycia do e‑mailem na adres biuro@izbaph.rybnik.pl. Zapraszamy i zachęcamy do udziału.

1. Dlaczego cyfryzacja jest ważna?
  2. 5 kroków do cyfryzacji Twojej firmy
  3. Test Dojrzałości Cyfrowej PFR