Dofinansowane szkolenia z narzędzi opartych o sztuczną inteligencję

Nasza firma członkowska BIAŁECKI Sp.o.o. zbiera zapisy na dofinansowane szkolenia z ChatGPT i innych narzędzi opartych o AI. Szkolenie daje kwalifikację na poziomie VI PRK (Polskiej Ramy Kwalifikacji), czyli potwierdza zdobycie wiedzy, umiejętności i kompetencji społecznej na poziomie odpowiadającym studiom licencjackim. PRK to rama powiązana z Europejską Ramą Kwalifikacji.

Najważniejsze założenia szkolenia z wykorzystania dużych modeli językowych (LLM):

• działanie 10.17 skierowane do osób fizycznych nieprowadzących JDG;
  • wykorzystanie generatywnej sztucznej inteligencji w obszarach biznesu, marketingu, edukacji, administracji;
  • dofinansowanie w wysokości 95%;
  • 249  wkładu własnego do uruchomienia na dwa dni przed szkoleniem;
  • szkolenie trwa 24 h, jest opcja wersji zdalnej, np. po 2–3 h na sesji, również w wersji stacjonarnej;
  • szkolenie prowadzi do zdobycia dwóch kwalifikacji:
  • przygotowanie do egzaminu, jednokrotne podejście do egzaminu, którego pozytywny wynik da europejską certyfikację na poziomie VI PRK;
  • w cenę szkolenia wchodzi m.in. licencja płatna GPT‑4o (na czas szkolenia);
  • po zdaniu egzaminu: wpis w ogólnopolskim rejestrze osób posługujących się Kwalifikacją z Dużych Modeli Językowych (LLM);
  • kadra trenerska: wykładowcy z Politechniki Śląskiej w Gliwicach;
  • dodatkowo pełne wsparcie w złożeniu i rozliczeniu wniosku.

Kontakt dla firm członkowskich

Zapraszamy do kontaktu z Biurem Izby (tel. 32 42 21 168) lub bezpośrednio z Organizatorem:

Joanna Zalewska
BIAŁECKI Sp.o.o.