Kursy zawodowe dofinansowane w 95%

Z przyjemnością informujemy, że nasza firma członkowska BIAŁECKI Sp.o.o. rozpoczyna nabór na kursy dofinansowane w 95%. To doskonała szansa na podwyższenie kwalifikacji Państwa pracowników i zdobycie przez nich nowych, cennych umiejętności, które z całą pewnością przyczynią się do rozwoju Państwa firmy.

Dlaczego warto skorzystać z dofinansowania?

Atrakcyjne kursy: szeroki wachlarz kursów dostosowanych do potrzeb różnych branż, w tym budowlanej, logistycznej, produkcyjnej i wielu innych. Możliwe kursy w ramach dofinansowania:

• operator maszyn budowlanych i drogowych,
  • spawanie (TIG/MAG/laserowe),
  • operator wózka widłowego,
  • operator podestu ruchomego,
  • monter rusztowań,
  • obsługa dużych modeli językowych (LLM).

Minimalny koszt własny: dzięki 95% dofinansowaniu, koszt uczestnictwa w kursie jest minimalny.

Wysoka jakość szkoleń: kursy są prowadzone przez doświadczonych instruktorów z firmy BIAŁECKI, gwarantujących najwyższy poziom nauczania.

Kontakt dla firm członkowskich

Zapraszamy do kontaktu z Biurem Izby (tel. 32 42 21 168) lub bezpośrednio z Organizatorem:

Joanna Zalewska
BIAŁECKI Sp.o.o.