Szkolenie: „CIT estoński od podstaw” (13 czerwca)

Zapraszamy na szkolenie na temat ryczałtu od dochodów spółek, które poprowadzi Pani dr Barbara Głód. Spotkanie odbędzie się w siedzibie Izby oraz online w  (zmiana terminu!) w godz. od 10 do 13.

Cena udziału w szkoleniu wynosi 390  brutto. Zgłoszenie udziału — formularz do pobrania poniżej — prosimy potwierdzić do dnia (zmiana terminu!): albo pocztą elektroniczną (biuro@izbaph.rybnik.pl), albo w formie tradycyjnej w Biurze Izby (Rynek 12, 44‑200 Rybnik). W przypadku uczestników zainteresowanych udziałem online prosimy o podanie unikalnego adresu e‑mail dla każdej osoby. Więcej informacji znajduje się w formularzu.

Uczestnicy otrzymają zaświadczenia oraz materiały ze szkolenia. W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu. Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu.

Program spotkania

• Czym jest estoński CIT?
  • Kryteria opodatkowania: przychód pasywny, zatrudnienie, forma prawna
  • Zawiadomienie o wyborze opodatkowania ryczałtem
  • Wyłączenie opodatkowania estońskim CIT
  • Podstawa opodatkowania
  • Terminy płatności podatku
  • Stawki podatku
  • Ceny transferowe a estoński CIT
  • Ulgi
  • Dywidenda
  • Wyjście z estońskiego CIT
  • Przykłady praktyczne. Analiza efektywności CIT estońskiego i CIT „tradycyjnego”

Formularz zgłoszeniowy (umowa)

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji ze spotkania.