Spotkanie informacyjne (23 kwietnia)

Serdecznie zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się we wtorek godz. od do w sali konferencyjnej w siedzibie Izby. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, liczba miejsc jest ograniczona. Prosimy o potwierdzenie przybycia do e‑mailem na adres biuro@izbaph.rybnik.pl.

W trakcie spotkania zostaną omówione możliwości pozyskania dofinansowania na rozwiązania cyfrowe w firmach MŚP, m.in. na zakup i wdrożenie oprogramowania, sprzętu IT (platformy cyfrowe, inteligentne linie produkcyjne, technologie big data) oraz szkoleń dla pracowników. Wsparcie może wynieść do 50% do 80% dofinansowania planowanych wydatków.

Program spotkania

1. Powitanie uczestników.
  2. Konkurs 1.8 Innowacje cyfrowe w MŚP dla firm ze Śląska — Pani Tamara Czernecka­‑Klapsia, Ekspert ds. pozyskiwania Funduszy Europejskich.
  3. Budowanie widoczności i wizerunku online. „Zostań kapitanem lokalnego marketingu w swojej firmie” — Pan Artur Sedlak, właściciel agencji marketingowej Webova, Ekspert ds. marketingu internetowego.
  4. Poczęstunek kawowy oraz rozmowy biznesowe.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji ze spotkania.

IPHROP / Grzegorz Szymaszek