Izba Przemysłowo­‑Handlowa Rybnickiego Okręgu Przemysłowego

Szkolenie na temat dofinansowań z PFRON (22 marca) (fotorelacja)

Zapraszamy na szkolenie pt. „Najczęściej popełniane błędy przy staraniu się o dofinansowanie z PFRON do pensji pracowników z orzeczeniem”, które poprowadzi Pani Elżbieta Górecka z Kancelarii AV. Spotkanie odbędzie się w siedzibie Izby w godz. od do . Szkolenie jest skierowane jest głównie do osób pracujących w kadrach, płacach, księgowości, które co miesiąc pozyskują lub będą w przyszłości zajmowały się składaniem wniosków o dofinansowanie do pensji pracowników niepełnosprawnych.

Pani Elżbieta Górecka jest ekspertem finansowo­‑prawnym, specjalizującym się głównie w dofinansowaniach z PFRON. Zajmuje się tematem Funduszu od 10 lat, z sukcesem wspiera firmy w pozyskiwaniu dofinansowań do pensji pracowników oraz obniżaniem obowiązkowych wpłat. Swoje doświadczenie opiera się na nieustannym kontynuowaniu edukacji popartej sukcesem zawodowym.

Zgłoszenie udziału prosimy potwierdzić do dnia : albo pocztą elektroniczną (biuro@izbaph.rybnik.pl), albo w formie tradycyjnej w Biurze Izby (Rynek 12, 44‑200 Rybnik). Więcej informacji można uzyskać kontaktując się z Biurem.

Uczestnicy otrzymają zaświadczenia oraz materiały ze szkolenia. W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu. Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu.

Program spotkania

  1. Na co zwrócić uwagę przy staraniu się o dofinansowanie do pensji pracowników z orzeczeniem?
  2. Jak ważne jest badanie czy firma spełnia warunki do otrzymania dofinasowania i co ma wpływ na zwrot dofinansowania nawet jeżeli początkowo firma go otrzymała?
  3. Jakie błędy popełniane w formularzach WN‑D, INF‑DP, INF‑OPP powodują wezwanie do korekty?
  4. Które błędy powodują odmowę dofinansowania z Funduszu?
  5. Które błędne wartości wskazane we wnioskach powodują, że Fundusz przeprowadza u Ciebie zdalną kontrolę i jakie dokumenty musisz przygotować?
  6. Sesja pytań i odpowiedzi.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji ze spotkania.

Galeria

IPHROP / Grzegorz Szymaszek