Ślad węglowy organizacji — oferta warsztatowa Polskiego Funduszu Rozwoju

Raportowanie ESG to nie tylko obowiązek, ale również szansa dla firm. Pojawiają się oczekiwania nie tylko związane z realizacją celów biznesowych, ale również pozytywnego wpływu na społeczeństwo i środowisko naturalne. Dowiedz się, jak zrobić pierwszy krok na drodze do zrównoważonemu rozwoju.

W imieniu Polskiego Funduszu Rozwoju zapraszamy na spotkanie online pt. „Ślad węglowy organizacji. Poznaj podstawy i dowiedz się, jak mierzyć wpływ firmy na środowisko”, które odbędzie się we godz. od do . Zapisy w systemie interankiety.

Podczas spotkania eksperci z Krajowej Agencji Poszanowania Energii wyjaśnią co to jest ESG, jakie firmy dotknie raportowanie, czym jest ślad węglowy i jak go mierzyć. Przedstawią również kompleksową ofertę warsztatów obliczania śladu węglowego organizacji. Na koniec jest zaplanowana sesja pytań i odpowiedzi.