Szkolenie: e‑Doręczenia (24 stycznia)

Zapraszamy na szkolenie na temat e‑Doręczeń, które poprowadzi Pani dr Barbara Głód. Spotkanie odbędzie się w siedzibie Izby oraz online w dniu godz. od 10 do 13.

Cena udziału w szkoleniu wynosi 250  netto, Członkowie Izby otrzymują rabat wynoszący 10%. Zgłoszenie udziału (formularz do pobrania poniżej) prosimy potwierdzić w formie elektronicznej pod adresem biuro@izbaph.rybnik.pl. Opłatę za udział przyjmujemy na konto Izby: 87 2030 0045 1110 0000 0330 0710 (BNP Paribas Bank Polska S.A.). Zgłoszenie udziału oraz płatność należy uregulować do dnia .

W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu. Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu.

• Czym są e‑Doręczenia?
  • Kogo obejmują e‑Doręczenia?
  • Harmonogram wdrożenia systemu
  • Baza adresów elektronicznych
  • Nowe usługi doręczeń: kwalifikowana usługa rejestrowa, publiczna usługa rejestrowa, usługa hybrydowa
  • Sposoby podpisywania pism w doręczeniach elektronicznych
  • Panel dyskusyjny

Formularz zgłoszeniowy (umowa)

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji ze spotkania.

IPHROP / Grzegorz Szymaszek