Konsultacje podatkowe

Zapraszamy do udziału w konsultacjach podatkowych dla przedsiębiorców. Spotkania poprowadzi Pani dr Barbara Głód — doradca podatkowy i doktor nauk ekonomicznych Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Wiedzę i doświadczenie zdobyła w trakcie 25 lat pracy w administracji podatkowej. Jest wieloletnim wykładowcą Akademii Nauk Stosowanych w Raciborzu i prowadzi własne biuro podatkowe.

Dla Członków Izby pierwsze 30 min konsultacji jest bezpłatne. Dla pozostałych zainteresowanych pierwsze 60 min konsultacji jest w cenie 300  brutto. Spotkania odbędą się w następujących dniach, w godz. od do :

Prosimy o zgłaszanie się telefonicznie pod nr 32 42 21 168 oraz o przesyłanie zagadnień do omówienia pocztą elektroniczną na adres biuro@izbaph.rybnik.pl. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy Państwa do udziału w konsultacjach.