E‑eksport — wielkie możliwości dla małych firm

W imieniu Krajowej Izby Gospodarczej zapraszamy Członków Izby do udziału w bezpłatnych szkoleniach stacjonarnych: „E‑eksport. Wielkie możliwości dla małych firm”. Spotkania mają na celu zachęcenie firm z sektora MŚP (zwłaszcza mikro i małych przedsiębiorców) do podjęcia działań eksportowych przy użyciu kanałów sprzedaży e‑commerce (tzw. cross­‑border e‑commerce). Szkolenia prowadzone przez praktyków e‑commerce mają charakter edukacyjny, skoncentrowany na rozwiązaniach i know­‑how, które firmy realnie mogą wykorzystać w swoim rozwoju.

W trakcie spotkań z ekspertami cross-border.pl przedsiębiorcy dowiedzą się jak:

• rozpocząć sprzedaż online i dobrać odpowiedni kanał sprzedaży
  • przygotować swoją firmę do e‑eksportu
  • zbudować strategie cenową, sprzedażową i marketingową na Amazon
  • zorganizować kwestie prawne, podatkowe i logistyczne
  • wykorzystać wsparcie oferowane przez firmy e‑commerce w rozwijaniu e‑eksportu

Szkolenia odbędą się w poniższych lokalizacjach:

• 28.11 — woj. dolnośląskie, Wrocław,
  • 30.11 — woj. wielkopolska, Poznań,
  • 4.12 — woj. śląskie, Bielsko­‑Biała.

Szkolenia kierowane są do:

• właścicieli marek, producentów lub dystrybutorów
  • prowadzących mikro, małe lub średnie przedsiębiorstwo
  • firm, które chcą postawić pierwsze kroki w internetowym eksporcie
  • przedsiębiorców, którzy chcą rozwijać swoje kompetencje, potrzebują solidnego przygotowania, odpowiednich narzędzi i celów eksportowej podróży.

Szkolenia poprowadzą praktycy e‑commerce: Amazon, Gonito, Taxology, Shumee, Ebury, Global24, Ecommerce.Legal i inni. Uczestnicy szkolenia otrzymają możliwość indywidualnego spotkania z prelegentami po zakończeniu szkolenia.

Agendy szkoleń oraz formularz rejestracyjny znajdują się pod linkiem: https://cross-border.pl/szkolenia/.