„Rybnik dla Biznesu” już po raz piąty

Rybnik stanie się centrum przedsiębiorczości. To właśnie tego dnia odbędzie się największe w regionie wydarzenie biznesowe „Rybnik dla Biznesu”, któremu patronuje Izba Przemysłowo­‑Handlowa Rybnickiego Okręgu Przemysłowego. To już 5 edycja spotkania adresowanego do przedsiębiorców i instytucji otoczenia biznesu. Celem wydarzenia jest przede wszystkim budowanie relacji między osobami tworzącymi środowisko biznesowe w Rybniku oraz nawiązywanie wzajemnych kontaktów.

To ważne wydarzenie gospodarcze, ale także doskonała okazja do networkingu. Przedsiębiorcy będą mogli porozmawiać o tym, jakie przedsięwzięcia warto rozwijać na terenie Rybnika, gdzie inwestować i jak promować swoje firmy. Porozmawiajmy o rozwoju naszego miasta — rzeczy najważniejszej dla mieszkańców Rybnika — Piotr Kuczera, Prezydent Miasta Rybnika.

W ciągu całego dnia będą odbywać się szkolenia i spotkania z przedsiębiorcami. Zaplanowaliśmy szkolenie z Piotrem Cieluchowskim, który pomoże nam zrozumieć AI i przedstawi przewodnik po technologii przyszłości dla przedsiębiorców, spotkanie z Mateuszem Maikiem, który opowie o największych grzechach przedsiębiorców w marketingu, które sabotują sukces firmy, a także z Katarzyną Pawłowską, która poruszy temat skutecznego planowania i realizowania swoich celów. Podczas uroczystej Gali, która wystartuje o godz. w Domu Kultury w Rybniku­‑Niedobczycach wystąpi dr Krystian Dudek, doktor nauk humanistycznych, absolwent m.in. studiów MBA czy dziennikarskich, ale przede wszystkim praktyk z kilkunastoletnim doświadczeniem, właściciel Instytutu Publico — firmy szkoleniowej i agencji PR 360. Jego wystąpienie „PRe‑PR czyli zabawa zapałkami. Może być blask, a może być pożar” będzie skupiało się wokół tematyki public relations. Dr Krystian Dudek powie m.in. czym warto się inspirować, a jakich błędów nie popełniać i nie powielać, budując i zarządzając wizerunkiem marki.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Rejestracja oraz szczegółowa agenda na stronie internetowej: www.rybnikdlabiznesu.pl. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do udziału.