Szkolenie w ramach Akademii Internacjonalizacji

Izba Przemysłowo­‑Handlowa Rybnickiego Okręgu Przemysłowego zaprasza na bezpłatne szkolenie organizowane przez Fundusz Górnośląski S.A. w ramach Akademii Internacjonalizacji, które odbędzie się w dniu w Funduszu Górnośląskim (al. Roździeńskiego 188, Katowice). Akademia Internacjonalizacji — ekspansja na rynki Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej, ze szczególnym uwzględnieniem Walii, ma na celu przygotowanie przedsiębiorców z województwa śląskiego do nawiązania kontaktów z potencjalnymi partnerami.

W trakcie spotkania omówione zostaną kwestie formalno­‑prawne prowadzenia działalności na rynku brytyjskim, aspekty różnic kulturowych oraz najskuteczniejsze metody marketingowe uwzględniające specyfikę rynku. Szkolenie jest przeznaczone dla przedsiębiorców sektora MŚP z województwa śląskiego, którzy są zainteresowani działalnością eksportową na rynkach Wielkiej Brytanii, a w szczególności Walii.

Akademia Internacjonalizacji prowadzona będzie przez ekspertów­‑praktyków. Podczas szkolenia zostaną zorganizowane trzy bloki tematyczne:

• różnice międzykulturowe,
  • marketing międzynarodowy,
  • rozpoczęcie działalności na rynku niemieckim.

Linki zewnętrzne