Seminarium na temat prowadzenia działalności na Węgrzech

W imieniu Funduszu Górnośląskiego S.A. oraz Polsko­‑Węgierskiej Izby Gospodarczej zapraszamy do udziału w seminarium Doing Business in Hungary, które rozpocznie się w Centrum Internacjonalizacji w Katowicach (Aleja Roździeńskiego 188).

Węgry to tradycyjnie jeden z najistotniejszych polskich partnerów handlowych w Unii Europejskiej. Bliskość geograficzna, stale rozwijająca się konkurencyjność obu rynków sprawiają, że przedsiębiorcy z Polski i Węgier coraz częściej decydują się na realizację wspólnych inicjatyw.

Jak kształtuje się nasza współpraca gospodarcza w skali makro oraz mikro? Czym charakteryzuje się węgierski rynek e‑commerce? Jakie instrumenty wsparcia są do dyspozycji polskich eksporterów zainteresowanych rozwojem w kierunku węgierskim? Odpowiedzi na te i inne pytania związane z prowadzeniem działalności na Węgrzech udzielą specjaliści w trakcie seminarium.

Program wydarzenia

Czas Temat Prelegent
 —  Rejestracja uczestników w Centrum Internacjonalizacji
 —  Powitanie uczestników