Spotkanie: „Dlaczego warto zostać dostawcą na rynku federalnym USA, UN oraz NATO” (fotorelacja)

Izba Przemysłowo­‑Handlowa Rybnickiego Okręgu Przemysłowego oraz Atlantic Contract z Warszawy z ogromną przyjemnością zapraszają na spotkanie pt. „Dlaczego warto zostać dostawcą na rynku federalnym Stanów Zjednoczonych, ONZ oraz NATO”. Spotkanie poprowadzą przedstawiciele firmy Atlantic Contract, specjalizującej się w pomocy przedsiębiorstwom w zdobywaniu kontraktów na rynku federalnym Stanów Zjednoczonych, ONZ oraz NATO. Bogate doświadczenie, wiedza i kontakty umożliwiają zapewnienie kompleksowego wsparcia na każdym etapie procesu stawania się dostawcą na tych prestiżowych rynkach.

Będzie to dla Państwa niepowtarzalna okazja, aby uzyskać unikalne informacje i poznać strategie, które pozwolą Państwu zaistnieć na międzynarodowej arenie zamówień publicznych. Przy obecnej sytuacji geopolitycznej, Polska jeszcze nigdy nie znajdowała się tak blisko centrum wydarzeń generujących potrzeby dostaw dóbr i usług dla Organizacji międzynarodowych.

Spotkanie odbędzie się w siedzibie Izby w dniu 24 sierpnia (czwartek) w godzinach 10–12. Zapewniamy, że podczas spotkania otrzymają Państwo rzetelną i wartościową wiedzę, która pomoże Wam efektywnie konkurować na międzynarodowym rynku zamówień publicznych. Udział w spotkaniu jest bezpłatny dla Członków Izby, decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenie udziału prosimy potwierdzić w formie elektronicznej pod adresem biuro@izbaph.rybnik.pl do dnia 21 sierpnia. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy Państwa do udziału w spotkaniu.

IPHROP / Grzegorz Szymaszek