Misja biznesowa do Lizbony w dniach 23–27 października

W imieniu Polsko­‑Portugalskiej Izby Gospodarczej (Polish­‑Portuguese Chamber of Commerce, PPCC) mamy przyjemność poinformować o organizacji Misji biznesowej do Lizbony w dniach i zaprosić do udziału. Misja będzie okazją do osobistego sprawdzenia możliwości zaoferowania własnych produktów i usług na rynku portugalskim.

W ramach misji przedstawiciele przedsiębiorstw będą mieli możliwość, zgodnie ze swoimi oczekiwaniami, wzięcia udziału w indywidualnych spotkaniach z potencjalnymi partnerami biznesowymi w Portugalii. Zostanie również zorganizowane seminarium na temat rynku portugalskiego i rynków portugalskojęzycznych.

Misja jest organizowana wraz z Portugalską Izbą Przemysłowo­‑Handlową (Câmara de Comércio e Indústria Portuguesa, CCIP), aktywnym i dobrze znanym zrzeszeniem prywatnego biznesu. Izba wspiera przedsiębiorczość od 1834 roku, promując zarówno krajowy i międzynarodowy rozwój swoich członków, jak i służąc za pośrednika w interesach małej i średniej przedsiębiorczości oraz dużych firm.

Udostępniamy do pobrania broszurę informacyjną (PDF, 4,3 MiB). Więcej informacji oraz link do rejestracji (poprzez Google Forms) można znaleźć na stronie internetowej Organizatora.