Ogólnopolski Kongres Sportów Elektronicznych

Wspólnie ze Stowarzyszeniem Sportów Elektronicznych zapraszamy do udziału w Central Europe Gaming & E‑Careers Congress oraz GEFestival. Przez 6 lat wydarzenie nosiło nazwę Ogólnopolski Kongres Sportów Elektronicznych, tegoroczna tematyka konferencji została poszerzona o zagadnienia związane z biznesem i gospodarką.

W dniach 30.06 — 2.07 Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach stanie się miejscem skupiającym profesjonalistów, naukowców i przedstawicieli administracji, którzy będą chcieli podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Równocześnie do Central Europe Gaming & E‑Careers Congress obywać się będą Europejskie Mistrzostwa w grach e‑sportowych — European Games Esports Championships. Wszystko w jednym miejscu. Serdecznie zapraszamy do udziału.

Rozpoczęcie w . Program Kongresu i formularz rejestracji na stronie Organizatora.