Targi dla branży naftowej, gazowej i energetycznej w Abu Zabi

Województwo Śląskie ogłasza nabór przedsiębiorstw do udziału w targach ADIPEC. Targi odbywają się w Abu Zabi w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, w dniach od 2 do 5 października 2023 r.

The Abu Dhabi International Petroleum Exhibition and Conference (ADIPEC) to targi dla firm i profesjonalistów z branży naftowej, gazowej i energetycznej. Wydarzenie to zapewnia kupującym i sprzedającym możliwość spotkania, nawiązywania kontaktów, prowadzenia interesów i odkrywania nowych produktów, rozwiązań i technologii od ponad 2000 wystawiających się firm, jak również 26 pawilonów krajowych.

Województwo Śląskie organizuje stoisko wystawiennicze i zaprasza do udziału i prezentacji małe i średnie firmy z naszego regionu. W ramach wydarzenia Województwo Śląskie zapewnia kompleksową organizację wyjazdu: zagwarantowanie transportu, zakwaterowania, miejsca na stoisku województwa oraz wstępu na ADIPEC dla jednego przedstawiciela przedsiębiorstwa. Udział w wydarzeniu przedsiębiorców jest bezpłatny dzięki dofinansowaniu ze środków Unii Europejskiej (w ramach pomocy de minimis).

Nabór przedsiębiorstw prowadzony jest w oparciu o „Regulamin naboru przedsiębiorstw na misje i targi gospodarcze Województwa Śląskiego”. Pełna treść Regulaminu wraz z załącznikami dostępna jest na stronie Organizatora. W wyniku naboru zostanie wyłonione maksymalnie 6 przedsiębiorstw, w ramach projektu finansowany jest udział wyłącznie jednego przedstawiciela każdego wybranego przedsiębiorstwa.

Formularze zgłoszeniowe należy odsyłać na adres gospodarka@slaskie.pl. Termin przesyłania dokumentów: 30 czerwca 2023 r., decyduje data wpływu do Urzędu.

Szczegółowych informacji o udziale w targach udzielają: