Warsztaty eksportowe w Rybniku

Fundusz Górnośląski SA zaprasza na bezpłatne warsztaty dla przedsiębiorców sektora MŚP z województwa śląskiego prowadzących lub planujących rozpocząć działalność eksportową. Warsztaty odbędą się w dniach br.godz. 9:45⁠ — 15:30 w Hotelu Przy Młynie. Na każdy dzień należy się zarejestrować osobno. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Warsztaty prowadzone będą przez Pana Łukasza Żaka⁠ — prawnika specjalizującego się w zagadnieniach związanych z internacjonalizacją przedsiębiorstw, w szczególności transgranicznym świadczeniem usług i delegowaniem pracowników, a także w tematyce dotyczącej tworzenia skutecznych strategii eksportowych, jak również w zagadnieniach związanych z zatrudnianiem cudzoziemców i prawem pracy. Stały współpracownik Kongsberg Maritime Poland na stanowisku Workers Mobility Legal and Tax Advisor, współpracownik Jakubowski­‑Niecko Kancelaria Radcy Prawnego i Adwokata, of counsel w Szuszczyński Kamińska Kancelaria Prawa Pracy, ekspert ds. współpracy międzynarodowej przedsiębiorstw w Związku Pracodawców Pomorza Zachodniego, aktywny członek Zachodniopomorskiego Klastra Morskiego. Ekspert i doradca w licznych inicjatywach i projektach wspierających polskie przedsiębiorstwa w rozwoju krajowym i zagranicznym.

Tematy warsztatów: