Spotkanie: roczne rozliczenie składki zdrowotnej za 2022 r.

Wraz z rybnickim Oddziałem Zakładu Ubezpieczeń Społecznych organizujemy spotkanie pt. „Roczne rozliczenie składki zdrowotnej za 2022 r.” Poprowadzi je Pani Wiesława Krukowska, zastępca naczelnika Wydziału Obsługi Klientów i Ko­res­pon­den­cji. W trakcie spotkania zostaną omówione następujące tematy:

• obowiązujące przepisy dotyczące ustalania rocznej podstawy wymiaru i składki na ubezpieczenie zdrowotne w zależności od formy opodatkowania,
  • zasady wypełniania dokumentów rozliczeniowych w zakresie rocznego rozliczenia,
  • obowiązujące terminy na roczne rozliczenie składki i wniosek o zwrot nadpłaty.

Spotkanie odbędzie się w dniu godz. w siedzibie Izby. Udział jest bezpłatny dla Członków Izby, decyduje kolejność zgłoszeń. Po spotkaniu odbędzie się poczęstunek kawowy oraz networking. Prosimy o potwierdzenie przybycia do e‑mailem na adres biuro@izbaph.rybnik.pl.

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy Państwa do udziału w spotkaniu.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji ze spotkania.

IPHROP / Grzegorz Szymaszek