Śniadanie z eksportem — spotkanie informacyjne dla firm

W imieniu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące projektu „Promocja gospodarcza regionu oraz działania związane z tworzeniem przyjaznych warunków do inwestowania i eksportowania”. Urząd organizuje wyjazdy na targi dla przedsiębiorców, obecnie trwa nabór na targi medyczne FIME w USA. Nabór firm wciąż trwa — szczegóły na stronie internetowej. Do końca roku planowane są również organizacje udziału w targach maszynowych MSV w Brnie oraz targi energetyczne ADIPEC w Abu Dhabi oraz misję gospodarczą dla startupów na SLUSH! do Finlandii.

Aby zapisać się, należy skorzystać z formularza zapisu na Evenea. Spotkanie odbędzie się w dniu 27 kwietnia o godz. 10:00 w  Fabryce Pełnej Życia, w Dąbrowie Górniczej, przy ul. Kościuszki 3/101.