Spotkanie: Fundusze Europejskie dla Śląska w latach 2021–2027

We współpracy ze Śląskim Centrum Przedsiębiorczości organizujemy spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców, którego celem jest przedstawienie możliwości wsparcia dla sektora mikro, małych, średnich oraz dużych firm w ramach Funduszy Europejskich dla Śląska, za wdrażanie których odpowiada ŚCP.

Spotkanie poprowadzą eksperci ze Śląskiego Centrum Przedsiębiorczości. Spotkanie będzie dostosowywane zarówno do bieżących potrzeb uczestników, jak i do danego etapu zatwierdzania dokumentacji. Po spotkaniu odbędzie się dyskusja oraz poczęstunek kawowy.

Spotkanie odbędzie się w dniu godz. w siedzibie Izby. Udział jest bezpłatny, decyduje kolejność zgłoszeń. Prosimy o potwierdzenie przybycia do e‑mailem na adres biuro@izbaph.rybnik.pl.

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy Państwa do udziału w spotkaniu.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji ze spotkania.

IPHROP / Grzegorz Szymaszek