Szkolenie w ramach Akademii Internacjonalizacji

Fundusz Górnośląski S.A. zaprasza na bezpłatne szkolenie w ramach Akademii Internacjonalizacji, które odbędzie się 5 kwietnia 2023 roku w Funduszu Górnośląskim, al. Roździeńskiego 188, Katowice. Akademia Internacjonalizacji — ekspansja na rynki Ameryki Południowej, ze szczególnym uwzględnieniem Brazylii ma na celu przygotowanie przedsiębiorców z województwa śląskiego do nawiązania kontaktów z potencjalnymi partnerami w Brazylii. W trakcie spotkania omówione zostaną kwestie formalno­‑prawne prowadzenia działalności na rynku brazylijskim, szanse i możliwości inwestycyjne w Brazylii czy aspekty kulturowe uwzględniające specyfikę rynku. Szkolenie jest przeznaczone dla przedsiębiorców sektora MŚP z województwa śląskiego, którzy są zainteresowani działalnością eksportową na kierunki Ameryki Południowej, w szczególności w Brazylii. Podczas szkolenia zostanie zorganizowanych pięć bloków tematycznych, m.in.:

• szanse biznesowe i możliwości inwestycyjne w Brazylii,
  • aspekty prawne prowadzenia działalności w Brazylii,
  • perspektywiczne rynki w południowej Brazylii oraz zachęty podatkowe.

Akademia Internacjonalizacji prowadzona będzie przez ekspertów­‑praktyków:

• Pan Wagner de Andrade Alves, Doradca i Szef Sektora Handlowego Ambasady Federacyjnej Republiki Brazylii w Warszawie,
  • Pan Neil Montgomery, Kancelaria Prawna Montgomery&Associados,
  • Pan Tânia Castro Becchi, Doradca Techniczny firmy Unique Aduaneira.

Podczas Akademii Internacjonalizacji obecni będą również p. Paulo Szeptycki oraz p. Karolina Orlandi, przedstawiciele Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu, którzy przedstawią ofertę wsparcia przedsiębiorców w eksportowaniu produktów/usług.

W celu uzyskania dodatkowych informacji, prosimy o kontakt:

Fundusz Górnośląski S.A.
ul. Sokolska 8