Spotkanie „Przy Kawie” o podatkach 31 marca

Zapraszamy do udziału w Spotkaniu „Przy Kawie” o podatkach. Gościem spotkania będzie Pani dr Barbara Głód — doradca podatkowy i doktor nauk ekonomicznych Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Wiedzę i doświadczenie zdobyła w trakcie 25 lat pracy w administracji podatkowej. Jest wieloletnim wykładowcą Akademii Nauk Stosowanych w Raciborzu, prowadzi własne biuro podatkowe.

W trakcie spotkania zostaną omówione następujące tematy.

• Podatkowa „karuzela” w 2022.
  • Co nas czeka w podatkach w 2023?
  • Czynny żal — nie zawsze skuteczny?

Spotkanie odbędzie się w dniu godz. w siedzibie Izby. Po spotkaniu odbędzie się poczęstunek kawowy oraz networking.

Udział jest bezpłatny dla Członków Izby, decyduje kolejność zgłoszeń. Prosimy o potwierdzenie przybycia do e‑mailem na adres biuro@izbaph.rybnik.pl. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy Państwa do udziału w spotkaniu.

Aktualizacja: zapraszamy do obejrzenia fotorelacji ze spotkania.

IPHROP / Grzegorz Szymaszek