Prawo pracy — spotkanie 9 marca

Izba Przemysłowo­‑Handlowa Rybnickiego Okręgu Przemysłowego we współpracy z Oddziałem w Rybniku Okręgowego Inspektoratu Pracy w Katowicach zaprasza do udziału w spotkaniu informacyjnym dla przedsiębiorców, którego celem jest omówienie zagadnień prawa pracy. Gościem spotkania będzie Pani Beata Habryka, Starszy Inspektor Pracy — Specjalista. Na spotkaniu zostaną omówione podstawy prawne oraz zmiany w przepisach dotyczących zatrudniania pracowników, w tym zmiany w zakresie:

• badania trzeźwości,
  • pracy zdalnej,
  • urlopów macierzyńskich,
  • zatrudniania cudzoziemców.

Spotkanie odbędzie się w dniu o godzinie 11:00 w siedzibie Izby. Po spotkaniu odbędzie się dyskusja oraz poczęstunek kawowy.

Udział jest bezpłatny dla Członków Izby, decyduje kolejność zgłoszeń. Prosimy o potwierdzenie przybycia do e‑mailem na adres biuro@izbaph.rybnik.pl. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy Państwa do udziału w spotkaniu.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji ze spotkania.

IPHROP / Grzegorz Szymaszek