Podatki CIT, PIT i VAT w 2023 roku — spotkanie 15 grudnia

Izba Przemysłowo­‑Handlowa Rybnickiego Okręgu Przemysłowego we współpracy z Biurem Rachunkowym Pani Tatiany Hajduczek z Rybnika zaprasza do udziału w spotkaniu informacyjnym dla przedsiębiorców, którego celem jest omówienie zmian w podatkach CIT, PITVAT. Gościem spotkania będzie Pani Tatiana Hajduczek, Doradca Podatkowy.

Spotkanie odbędzie się w dniu w godzinach od do w siedzibie Izby. Po spotkaniu odbędzie się dyskusja oraz poczęstunek kawowy.

Udział jest bezpłatny dla Członków Izby, decyduje kolejność zgłoszeń. Prosimy o potwierdzenie przybycia do , telefonicznie pod nr 32 42 211 68 lub e‑mailem na adres biuro@izbaph.rybnik.pl. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy Państwa do udziału w spotkaniu.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć ze szkolenia.

IPHROP / Grzegorz Szymaszek