Rybnik dla Biznesu — 4. edycja

Izba Przemysłowo­‑Handlowa Rybnickiego Okręgu Przemysłowego jest partnerem i patronuje 4. edycji wydarzenia „Rybnik dla Biznesu”, które odbędzie się w dniu 3 listopada 2022 roku. Wydarzenie będzie okazją do nawiązania relacji, odbycia szkoleń i wymiany doświadczeń.

Poranna część konferencji prowadzona będzie dwutorowo: stacjonarnie oraz online. Od godz. 9:00 zapraszamy przedsiębiorców do udziału w szkoleniach, których tematyka skupiać się będzie m.in. wokół skutecznej komunikacji, zasad przygotowania interesującej oferty sprzedażowej, skutecznego przywództwa i zarządzania. Szkolenia poprowadzą trenerzy biznesu, specjaliści transformacji cyfrowej, praktycy w obszarze prowadzenia biznesu. Miejscem przeprowadzenia szkoleń będzie sala konferencyjna Zabytkowej Kopalni Ignacy, a dla tych przedsiębiorców, którzy nie mogą dołączyć osobiście, proponujemy udział w warsztacie i webinarium online.

Od godz. 17:00 zapraszamy do udziału w Gali „Rybnik dla Biznesu”, która odbędzie się w Domu Kultury Niedobczyce. W trakcie Gali przedsiębiorcy będą mieli okazję do wzajemnych rozmów przy kawie, spotkań z władzami miasta, wymiany doświadczeń i pozyskiwania nowych kontaktów biznesowych. Ważnym punktem Gali Rybnik dla Biznesu będzie wręczenie nagród dla młodzieży z rybnickich szkół, laureatów konkursu organizowanego przez Miasto Rybnik — „Rybnicki biznesplan”. Partnerem konkursu jest PKO Bank Polski. W trakcie Gali będzie również okazja do wysłuchania prelekcji Zuzanny Skalskiej, doradcy ds. trendów strategicznych w zakresie innowacji, inspiratorki wielu światowych gigantów i rynkowych liderów.

Organizatorem Konferencji Rybnik dla Biznesu jest Miasto Rybnik przy współpracy ze Stowarzyszeniem „Przedsiębiorcy z Wyboru”.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Konieczna jest wcześniejsza rejestracja na stronie internetowej https://www.rybnikdlabiznesu.pl/.

Szkolenie stacjonarne

Szkolenie odbędzie się w Sali Konferencyjnej Zabytkowej Kopalni Ignacy, ul. Ignacego Mościckiego 3, Rybnik.

CzasTematProwadzący
09:00 — 10:30 Diabeł tkwi w szczegółach. 15 prostych zasad skutecznej komunikacji i PR dr Krystian Dudek
10:45 — 12:15 Pisać każdy może — ale jak pisać oferty by ludzie chcieli je czytać? dr Justyna Łapaj­‑Kucharska
12:30 — 14:00 Bezpieczna i efektywna praca zespołowa na dokumentach Marta Czapik / Legalna Marta

Warsztat i webinarium online

CzasTematProwadzący
09:00 — 12:45 Jak istotnie podnieść skuteczność, wydajność i komfort pracy — wprowadzenie do przywództwa i zarządzania systemowego dla przedsiębiorczych Aldona Kłobska, Arkadiusz Naruk
13:00 — 14:00 Równowaga życiowa przedsiębiorcy, lidera i managera — dobre praktyki z życia wzięte Tomasz Dzida

Gala

Gala odbędzie się w Domu Kultury Niedobczyce, ul. Barbary 23, Rybnik.

17:00 — 18:00 Networking
18:00 — 20:00
  • Powitanie Gości
  • Przemówienie Prezydenta Miasta Rybnika