Firmy Jutra — propozycje nowych tematów szkoleń

Izba Przemysłowo­‑Handlowa Rybnickiego Okręgu Przemysłowego jest partnerem programu Firmy Jutra prowadzonego przez firmę Google i Polski Fundusz Rozwoju. Poniżej przedstawiamy kilkanaście propozycji tematów szkoleń możliwych do zorganizowania w ramach programu.

Marketing internetowy oraz e‑commerce

• Analityka internetowa w 5 krokach — jak podejmować decyzje w oparciu o dane?
  • Jak zwiększyć skuteczność reklam internetowych?
  • Sprzedawaj treścią — o strategii w content marketingu
  • Przygotuj się do sprzedaży na rynkach zagranicznych — wyszukiwanie trendów
  • Wideomarketing — buduj społeczność, przyciągaj klientów.
  • Webwriting — jak pisać do internetu aby klienci chcieli czytać i kupować?
  • Jak pozyskać klientów do sklepu internetowego? Dobre praktyki i narzędzia
  • Strona mobilna — 11 elementów ważnych dla e‑commerce
  • Jak dotrzeć do klientów w okolicy dzięki Profilowi Firmy w Google?

Chmura dla firm

• Jak wykorzystać chmurę w Twojej firmie? Wprowadzenie do rozwiązań chmurowych
  • Google Workspace. Komunikacja, tworzenie treści i współpraca w zespołach. Organizacja pracy w chmurze. Warsztaty praktyczne, cz. 1
  • Google Workspace. Komunikacja, tworzenie treści i współpraca w zespołach. Organizacja pracy w chmurze. Warsztaty praktyczne, cz. 2

Szkolenia mogą być realizowane zarówno online, jak i offline (wymagane minimum 25 osób). Wszystkie szkolenia są przewidziane na 90 min. Prosimy o kontakt firmy członkowskie zainteresowane udziałem.