Spotkanie „Przy Kawie” 18 maja 2022 roku

W ramach Europejskich Dni Pracodawców, organizowanych z okazji Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych, Izba Przemysłowo­‑Handlowa Rybnickiego Okręgu Przemysłowego i Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku serdecznie zapraszają na Spotkanie „Przy Kawie”. Spotkanie odbędzie się w  w Sali Konferencyjnej Izby Przemysłowo­‑Handlowej Rybnickiego Okręgu Przemysłowego (Rynek 12).

Tematem spotkania będą „Odnawialne źródła energii”, o których opowie Pani Judyta Chrószcz, Dyrektor ds. Sprzedaży NEKO energia Sp.o.o. Po spotkaniu będzie możliwość kojarzenia firm poprzez wymianę oferty gospodarczej między uczestnikami oraz poczęstunek kawowy. Partnerem spotkania jest PKO Bank Polski.

Prosimy o potwierdzenie przybycia do tel. 32 42 211 68 lub e‑mailem biuro@izbaph.rybnik.pl.

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy Państwa do udziału w spotkaniu.

IPHROP / Grzegorz Szymaszek