Nabór firm na misję gospodarczą do USA w dniach 1–8 czerwca

Fundusz Górnośląski S.A. wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa Śląskiego organizuje misję gospodarczą do USA, zaplanowaną na 1–8 czerwca 2022 r. Przy tej okazji jest ogłoszony oficjalny nabór przedsiębiorstw z województwa śląskiego do udziału w misji. Wszelkie szczegóły oraz formularze zgłoszeniowe dotyczące rekrutacji znajdują się pod linkiem:

Dla kogo?

Misja adresowana jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, mających siedzibę na terenie województwa śląskiego lub mających oddział i prowadzących działalność na terenie województwa śląskiego, których profil działalności związany jest z branżami: medycyną, energetyką i zielonymi technologiami, IT i e‑sportem, bioinżynierią, przemysłem lotniczym i dronowym, elektromobilnością, nowymi materiałami, wchodzącymi w skład regionalnych inteligentnych/międzysektorowych specjalizacji województwa śląskiego.

Co w ramach misji?

Kompleksowa organizacja wyjazdu — zagwarantowanie przez organizatora transportu, zakwaterowania oraz usługi tłumaczeniowej.

Spotkania B2B oraz B2G — spotkania z potencjalnymi kontrahentami ze Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej, przedstawicielami instytucji samorządowych i organizacji pozarządowych oraz podmiotami działającymi w wyżej wymienionych branżach, a także z instytucjami naukowymi.

Program pobytu i agenda spotkań przygotowywane są we współpracy z naszymi partnerami oraz instytucjami otoczenia biznesu w Las Vegas, Reno i Ely w Nevadzie. O dalszych szczegółach programu misji poinformujemy firmy wyłonione podczas rekrutacji.

Udział w misji jest bezpłatny dzięki dofinansowaniu ze środków Unii Europejskiej (w ramach pomocy de minimis).

Zapraszamy do wzięcia udziału w naborze oraz jego promocje wśród członków Państwa instytucji.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z organizatorem misji:

Fundusz Górnośląski
Wydział Współpracy Zagranicznej