Międzynarodowe Targi Spożywcze Thaifex — Anuga Asia 2022

W imieniu Krajowej Izby Gospodarczej zapraszamy polskie firmy oraz handlowców do odwiedzenia Międzynarodowych Targów Spożywczych Thaifex — Anuga Asia 2022, największej imprezy targowej sektora spożywczego w Azji. Targi odbędą się w dniach 24–28 maja 2022 roku, w godzinach 10–18, w centrum kongresowym ImpactMuang Thong Thani w Bangkoku (Tajlandia).

Profil targów

• Żywność i napoje (w tym halal i organic).
  • Napoje.
  • Technologie spożywcze.
  • Usługi gastronomiczne.
  • Sprzedaż detaliczna i franczyza.

Warunki udziału

Udział w targach obejmuje:

• trzy bezpłatne noclegi dla jednej osoby z firmy (w przypadku drugiej osoby będzie pobierana niewielka dopłata),
  • przelot (uczestnicy opłacają we własnym zakresie),
  • transport na trasie hotel — tereny targowe — hotel.

Więcej informacji o targach znajdą Państwo na stronie internetowej organizatorów: thaifex-anuga.com. Osoby zainteresowane udziałem — na miejscu lub online — prosimy o bezpośredni kontakt z Biurem Radcy Handlowego Ambasady Tajlandii w Polsce: info@ttcw.pl lub 22 62 01 508.