Pierwsze Polsko­‑Ukraińskie Targi Pracy

W odpowiedzi na aktualną sytuację na Ukrainie, która będzie miała znaczący wpływ na funkcjonowanie lokalnego rynku pracy, Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku podjął decyzję o realizacji pierwszych Polsko­‑Ukraińskich Targów Pracy. Wydarzenie organizowane jest pod patronatem Prezydenta Miasta Rybnika oraz Starosty Powiatu Rybnickiego. W ramach współpracy z Urzędem Izba Przemysłowo­‑Handlowa Rybnickiego Okręgu Przemysłowego serdecznie zaprasza do udziału w Targach.

Polsko­‑Ukraińskie Targi Pracy odbędą się w dniu , w godzinach od do w auli Cechu Rzemiosł oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Rybniku, przy ulicy Wysokiej 15/17 (Okrąglak).

Pracodawców, którzy chcą uczestniczyć w Targach Pracy, prosimy o pobranie, wypełnienie oraz dostarczenie formularza zgłoszeniowego. Do udziału w Targach zapraszamy przedsiębiorców, którzy myślą w przyszłości o zatrudnieniu pracowników z Ukrainy. Wszelkie pytania i wątpliwości dotyczące organizowanego przedsięwzięcia kierować można do Działu ds. Pośrednictwa Pracy.

Formularz zgłoszeniowy można pobrać ze strony PUP. Dane kontaktowe: