Polski Ład — spotkanie informacyjne z ZUS

Izba Przemysłowo­‑Handlowa Rybnickiego Okręgu Przemysłowego oraz Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Rybniku zapraszają do udziału w spotkaniu pt. „Polski Ład. Zmiany w opłacaniu składek na ubezpieczenie zdrowotne. Ustawa o racjonalizacji ubezpieczeń społecznych”. Spotkanie odbędzie się w siedzibie Izby Przemysłowo­‑Handlowej Rybnickiego Okręgu Przemysłowego, Rynek 12 w Rybniku, w dniu , w godzinach od do .

Tematyka wydarzenia dotyczyć będzie Polskiego Ładu. Spotkanie będzie okazją do zapoznania się ze zmianami, które Polski Ład wprowadził w 2022 roku w ubezpieczeniach społecznych i w składce zdrowotnej. Gościem spotkania będzie Pani Wiesława Krukowska — zastępca naczelnika Wydziału Obsługi Klientów i Korespondencji rybnickiego ZUS.

Po spotkaniu odbędzie się dyskusja oraz poczęstunek kawowy. Udział jest bezpłatny dla Członków Izby, decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenie udziału prosimy potwierdzić tylko w formie elektronicznej pod adresem biuro@izbaph.rybnik.pl lub telefonicznie pod nr 32 42 211 68 do dnia

W trosce o bezpieczeństwo wszystkich uczestników prosimy o zabranie ze sobą i okazanie przy wejściu unijnego certyfikatu COVID‑19 lub negatywnego testu na COVID‑19.

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy Państwa do udziału w spotkaniu.

IPHROP / Grzegorz Szymaszek