Polsko­‑Amerykański Most Innowacji

W imieniu Stowarzyszenia Top 500 Innovators zapraszamy do udziału w tegorocznej edycji Polsko­‑Amerykańskiego Mostu Innowacji (PAMI), która odbędzie się online w dniach .

PAMI to coroczne wydarzenie dla przedsiębiorców, naukowców i studentów zajmujących się opracowywaniem nowych rozwiązań opartych na unikalnej wiedzy i zaawansowanych technologiach, organizowane przez Stowarzyszenie Top 500 Innovators. Tegoroczna edycja PAMI będzie koncentrować się na zmianach klimatu i odnawialnych źródłach energii, a także na tworzeniu miejsc pracy opartych na czystej energii i ochronie środowiska. Wydarzenie jest organizowane we współpracy z Ministerstwem Edukacji i Nauki oraz Ambasadą USA w Warszawie.

2 dni, ponad 20 sesji i 50 ekspertów w zakresie zrównoważonego rozwoju, ekologii i zmian klimatu. Finansowanie innowacji środowiskowych, lokalne inicjatywy ekologiczne, technologie wodorowe, siła internetu w kreowaniu świadomego konsumpcjonizmu — to tylko wybrane tematy, o których porozmawiamy na wydarzeniu.

Wśród zaproszonych gości m.in.:

• Marcin Lewenstein, Dyrektor ds. Innowacji, InnoEnergy,
  • Ewa Mazur, Ministerstwo Klimatu i Środowiska, Naczelnik Wydziału Gospodarki Wodorowej i Innowacji,
  • Luca Mastropasqua, Senior Research Scientist, University of California,
  • Alessandro Iacoponi, EU Tech Chamber (EUTECH) IoT Director, Sustainability and Innovation Manager,
  • Piotr Olkiewicz, ekspert w tematach Sustainability & Smart City,
  • Paulina Górska, influencerka i eko­‑blogerka,
  • Michał Wieczorowski, Prorektor ds. Rozwoju i Współpracy z Gospodarką, Politechnika Poznańska,
  • Justyna Markowicz, Prowadząca podcast Zrównoważony Biznes i facylitatorka metody Design Thinking.

Darmowe bilety można pobrać pod adresem:

Więcej informacji na stronie internetowej oraz na wydarzeniu na Facebooku.