Spotkanie biznesowe 8 września

Izba Przemysłowo­‑Handlowa Rybnickiego Okręgu Przemysłowego oraz Bank BNP Paribas serdecznie zapraszają Państwa na Spotkanie biznesowe w dniu godz. od do do restauracji Laboratorium Smaku w Rybniku przy ul. Miejskiej 2.

W związku z ograniczeniami spowodowanymi pandemią COVID‑19, a także ze względu na Państwa bezpieczeństwo, prosimy o potwierdzenie przybycia do dnia pod adresem biuro@izbaph.rybnik.pl.

Program spotkania

1. Powitanie uczestników.
  2. Cognitive technologies — nowe trendy w biznesie i edukacji” — Pani Aleksandra Kuzior, prof. Politechniki Śląskiej.
  3. Czas przedsiębiorcy. Odniosłeś sukces, lecz brak Ci czasu na korzystanie z efektów? Masz zbyt dużo obowiązków? Zastanawiasz się, jak przejść na emeryturę? Czy Twoja Firma jest gotowa na Twoją nieobecność?” — Pan Marek Kazimierczak, Menedżer, Inżynier, HR­‑owiec i Menedżer Projektu.
  4. „Pastelowa elegancja” — Pan Andrzej Żylak, Prezes Zarządu Izby, Konsul Honorowy Republiki Chorwacji.
  5. Bank BNP Paribas o współpracy dla przedsiębiorców.
  6. Poczęstunek i rozmowy biznesowe.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji ze spotkania.

IPHROP / Grzegorz Szymaszek