Firmy Jutra — rozwiń swoją firmę w internecie

Pandemia koronawirusa boleśnie dotknęła wiele osób i przedsiębiorstw. Jednocześnie przyspieszyła transformację cyfrową przesuwając klientów do internetu, tworząc zapotrzebowanie na nowe produkty, usługi i rozwijając popyt na sprzedaż i działalność online.

Działalność w internecie stała się dla firm szansą na przetrwanie kryzysu, utrzymanie miejsc pracy i rozwój działalności. Wiele firm rozpoczęło gwałtowną cyfrową rewolucję, w której potrzebują szybkiego kompleksowego wsparcia (w trakcie pandemii powstało 1,7 tysiąca nowych sklepów internetowych i kilkanaście tysięcy nowych sklepów w serwisach aukcyjnych).

Główną barierą dla większości firm, które już zaczęły działalność w  internecie, bądź dopiero ją planują, jest brak wiedzy, umiejętności i narzędzi. Przedsiębiorcy chcą działać, uczyć się i wprowadzać zmiany, ale potrzebują przewodnika, który zrozumie ich indywidualne potrzeby i  pokaże jak szybko zacząć działać we właściwym kierunku.

Aby odpowiedzieć na powyższe potrzeby, Google wspólnie z Polskim Funduszem Rozwoju i Operatorem Chmury Krajowej uruchomił program szkoleniowo­‑rozwojowy Firmy Jutra. Izba Przemysłowo­‑Handlowa Rybnickiego Okręgu Przemysłowego jest partnerem programu.

Program skierowany jest do każdej mikro, małej i średniej firmy w Polsce, która planuje rozwinąć lub rozpocząć sprzedaż w  internecie. W ramach programu przedsiębiorcy otrzymują bezpłatnie:

• indywidualną konsultację z doradcą Google, który w trakcie godzinnej sesji wskaże konkretne rozwiązania dla wybranej firmy i opracuje indywidualny plan rozwoju;
  • dedykowany kurs wideo z zakresu marketingu internetowego od Google dostępny tylko dla uczestników programu oraz praktyczne szkolenia od PFROChK;
  • zaproszenie na cotygodniowe dyżury z doradcą i dostęp do ćwiczeń utrwalających wiedzę;
  • 3‑miesięczny okres wsparcia w zakresie wprowadzania zmian.

Zapisy do programu pod adresem:

Całość jest bezpłatna i bez zobowiązań — można zrezygnować w każdej chwili.

Firmy Jutra. Weź udział w indywidualnej sesji z doradcą Google i rozwiń sprzedaż przez internet. Udział w programie jest bezpłatny.

Opracowano na podstawie materiałów Organizatora.