Jak z pomocą internetu rozwinąć firmę i dotrzeć do nowych odbiorców?

Izba Przemysłowo­‑Handlowa Rybnickiego Okręgu Przemysłowego została partnerem programu Firmy Jutra organizowanego przez firmę Google oraz Polski Fundusz Rozwoju. W ramach programu chcemy zrealizować cykl szkoleń, które pomogą naszych Członkom zacząć zarabiać w internecie, dotrzeć do klientów, którzy przenieśli się do świata cyfrowego oraz zwiększyć innowacyjność dzięki adaptacji modeli biznesowych i wykorzystaniu rozwiązań chmurowych.

Szkolenia odbędą się w formie webinariów trwających około godziny. Każdy uczestnik otrzyma dostęp do unikalnych materiałów szkoleniowych, a po zapisaniu się do programu, także do kursu wideo poświęconego analityce i reklamie w internecie. Poniżej przedstawiamy kilka propozycji tematów szkoleń.

• Jak z pomocą internetu rozwinąć firmę i dotrzeć do nowych odbiorców?
  • ABC cyfrowego eksportu w internecie — od czego zacząć?
  • Strona mobilna — 11 elementów ważnych dla e‑commerce.
  • Google Moja Firma — jak dotrzeć do klientów w okolicy? Popraw widoczność w lokalnych wynikach wyszukiwania.

Prosimy o kontakt firmy członkowskie zainteresowane udziałem. Istnieje możliwość dostosowania tematyki do indywidualnych potrzeb.