Zoom na rynek pracy. E‑spotkania

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku zaprasza do udziału w e‑spotkaniach, które będą odbywały się poprzez bezpłatną platformę Zoom, zgodnie z ustalonym harmonogramem.

W zdalnych spotkaniach mogą brać udział wszyscy zainteresowani, zarówno osoby bezrobotne, poszukujące pracy oraz pracodawcy i przedsiębiorcy. Zdalne konsultacje są dobrym rozwiązaniem dla osób, które chcą uzyskać aktualne informacje o usługach realizowanych przez Urząd Pracy i przy okazji rozwiać swoje wątpliwości bez konieczności wychodzenia z domu.

Spotkania podzielone są na moduły tematyczne, dlatego w szybki i przejrzysty sposób można uzyskać kompleksową informację o wybranej formie pomocy. Podczas konsultacji doświadczeni pracownicy będą także udzielać odpowiedzi na nurtujące uczestników pytania. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z nowej usługi.

Spotkania odbędą się na platformie Zoom:

Harmonogram e‑spotkań dla pracodawców i przedsiębiorców

Czas Temat Prowadzący
 —  Tarcza antykryzysowa COVID‑19: dotacje, pożyczki Mirela Gensty