Debata: „Dialog społeczny — czy wszyscy mamy głos?”

Zapraszamy na debatę Komitetu Dialogu Społecznego Krajowej Izby Gospodarczej zatytułowaną „Dialog społeczny — czy wszyscy mamy głos?”, którą będzie można obejrzeć w dniu 25 marca o godz. 15:00 na kanale YouTube KDS KIG oraz na Facebooku. Partnerem wydarzenia jest Centrum Analiz Międzynarodowego Instytutu Społeczeństwa Obywatelskiego.

W trakcie spotkania poszukiwane będą odpowiedzi na pytania:

• jakiego dialogu społecznego potrzebujemy?
  • Co można zrobić, aby dialog społeczny prowadzony był w kategoriach dobra wspólnego i zmierzał do odbudowy etosu samorządu gospodarczego oraz symbiozy aktywności obywatelskiej i przedsiębiorczości?
  • Co zrobić, żeby w dialogu reprezentowane były wszystkie strony społeczne?

W debacie będą uczestniczyć:

• Pani Elżbieta Radwan, członkini zarządu Związku Miast Polskich, burmistrz Wołomina;
  • Pani Katarzyna Sadło, ekspertka Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Oby­wa­tel­skie­go;
  • Pan Andrzej Arendarski, prezes Krajowej Izby Gospodarczej;
  • Pan Marek Kłoczko, wiceprezes, dyrektor generalny Krajowej Izby Gospodarczej.

Debatę poprowadzi Pan Konrad Ciesiołkiewicz, przewodniczący Komitetu Dialogu Społecznego KIG.