Incoterms 2020 — jak rozumieć, stosować i nie popełniać błędów

W imieniu banku ING zapraszamy na konferencję online poświęconą tematyce zasad Incoterms 2020, która odbędzie się w dniu , w godz. . Rejestracja pod adresem:

Spotkanie poprowadzi Pan Jarosław Hermanowski — jedyny w Polsce trener Incoterms akredytowany przez Międzynarodową Izbę Handlową w Paryżu. Członek Polskiego Narodowego Komitetu Międzynarodowej Izby Handlowej, niezależny konsultant, trener i wykładowca. Autor tłumaczenia na język polski Incoterms 2020.

Podczas spotkania online poruszone zostaną następujące zagadnienia:

• nowości i różnice w Incoterms 2020;
  • analiza i omówienie 11 reguł Incoterms 2020 oraz zmian w poszczególnych regułach, ze szczególnym uwzględnieniem podziału obowiązków, kosztów i ryzyka między sprzedającym i kupującym;
  • analiza błędów, które mogą być popełnione przy stosowaniu reguł Incoterms 2020;
  • Incoterms 2020 w kontraktach handlowych;
  • dokumenty i informacje wymagane od stron kontraktu w Incoterms 2020;
  • Incoterms 2020 a umowa spedycji i umowa przewozu;
  • ubezpieczenie towaru w drodze w Incoterms 2020.