Szkolenia online z ZUS w Rybniku

Izba Przemysłowo­‑Handlowa Rybnickiego Okręgu Przemysłowego oraz Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Rybniku zapraszają Państwa do udziału w dwóch bezpłatnych szkoleniach online, które zaplanowaliśmy w lutym 2021 r. Szczegóły znajdą Państwo poniżej.

„Obowiązek informowania ZUS o umowach o dzieło zawieranych od

Kogo dotyczy obowiązek informowania ZUS o zawarciu umowy o dzieło? Jakie dane musisz przekazać do ZUS? Najczęstsze pytania i odpowiedzi.

Szkolenie odbędzie się w dniu , w godz. , na platformie Webex, a poprowadzi je Pani Wiesława Krukowska z Oddziału ZUS w Rybniku. Szkolenie będzie zorganizowane w formie prelekcji z prezentacją, po której będzie czas na pytania i odpowiedzi.

Zgłoszenia udziału (imię, nazwisko, adres e‑mail oraz nazwę firmy) prosimy przesyłać na adres biuro@izbaph.rybnik.pl do . Na zgłoszone adresy prześlemy Państwu link do udziału w szkoleniu oraz krótką instrukcję, jak się połączyć.

„Instrumenty pomocowe z ZUS dla firm — odroczenie składek, układ ratalny”

Informacje na temat wsparcia z ZUS w razie utrudnionego funkcjonowania przedsiębiorstwa w czasie pandemii, po wyczerpaniu pomocy z Tarczy antykryzysowej. Chcemy podpowiedzieć właścicielom firm na jaką pomoc z ZUSZUS mogą liczyć, do kogo się zwrócić, jak wyglądają formalności

Szkolenie odbędzie się w dniu , w godz. , na platformie Webex, a poprowadzi je Pani Sylwia Wykrota z Oddziału ZUS w Rybniku. Szkolenie będzie zorganizowane w formie prelekcji z prezentacją, po której będzie czas na pytania i odpowiedzi.