skyhacks Business Weekend — 13–15 listopada

Serdecznie zapraszamy do udziału w niecodziennym wydarzeniu — skyhacks Business Weekend to multievent technologiczny składający się z 3 części wynikających z potrzeby rozwoju, inspiracji i edukacji. Celem tego wydarzenia jest promocja idei wdrażania nowych technologii, innowacyjnych rozwiązań oraz sztucznej inteligencji. Organizatorzy mają na celu upowszechnienie uczenia maszynowego (machine learning) wśród przedstawicieli sektora przemysłowego i produkcyjnego w województwie śląskim.

Dołącz do wydarzenia rejestrując się na https://invitation.skyhacks.io/. Rejestracja jest otwarta do .

Program wydarzenia

Część 1:

Polska, Województwo Śląskie, Przemysł, Ludzie i możliwości — potencjał regionalnej współpracy, zasoby województwa i kraju oraz najważniejsze wyzwania w transformacji przemysłowej regionu.

Część 2:

Innovation Day by Plug and Play Tech Center Vienna — akcelerator Plug and Play, jego cele i zadania oraz 3 projekty biznesowe w fazie rozwoju, które są adresowane właśnie do branży przemysłowej.

Część 3: Hackathon

Przygotowane są dwa równoległe Hackathony. Pierwszy to konkurs adresowany do programistów z zakresu sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego. Drugi hackathon jest adresowany dla przedsiębiorczych i kreatywnych osób oraz startupów na każdym poziomie rozwoju, które chciałyby zaprezentować swój pomysł, skonsultować go z mentorami i wraz z nimi ocenić jego potencjał.

Tegoroczna jesień nie musi być stracona! skyhacks Business Weekend natchnie w nas nowe pokłady energii, aby pełni optymizmu i chęci rozwoju powrócić na biznesowe tory.

Jakie cele zrealizujesz podczas wydarzenia?

Innovation Day —

• Aranżuj spotkania 1 na 1.
  • Business networking online.
  • Poszukiwanie talentów.
  • Zainspiruj się wystąpieniami partnerów.
  • Poznaj nowe startupy.

AI/ML Hackathon —

• Ucz się i doskonal w AI/ML skills.
  • Weź udział w wyścigu i konkursie.
  • Wygraj nagrody finansowe.
  • Poznaj kolegów i partnerów z branży programistycznej i twórz społeczność.

Business Hackathon —

• Stwórz pomysłowy model rozwiązania biznesowego na zadane wyzwanie.
  • Ze swoją drużyną zmierz się konkursie.
  • Pokaż swój pomysł przed sędziami i wygraj nagrody.
  • Konsultuj, networkuj i rozwijaj.