Instrumenty pomocowe z ZUS dla firm — odroczenie składek, układ ratalny

Izba Przemysłowo­‑Handlowa Rybnickiego Okręgu Przemysłowego we współpracy z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych w Rybniku zaprasza do udziału w spotkaniu informacyjnym dla przedsiębiorców, którego celem jest przekazanie informacji na temat wsparcia z ZUS w razie utrudnionego funkcjonowania przedsiębiorstwa w czasie pandemii, po wyczerpaniu pomocy z Tarczy antykryzysowej. Chcemy podpowiedzieć właścicielom firm, na jaką pomoc z ZUS mogą liczyć, do kogo się zwrócić, jak wyglądają formalności.

Szkolenie odbędzie się w Auli Rybnickiego Centrum Edukacji Zawodowej przy ulicy Rudzkiej 13 w Rybniku, w dniu , w godzinach od do . Szkolenie poprowadzi Pani Sylwia Wykrota, zastępca naczelnika Wydziału Realizacji Dochodów Oddziału ZUS w Rybniku.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny dla Członków Izby, decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenie udziału prosimy potwierdzić tylko w formie elektronicznej: biuro@izbaph.rybnik.pl, do dnia . Jednocześnie informujemy, że spotkanie odbędzie się z zachowaniem wymogów sanitarnych spowodowanych epidemią COVID‑19, dlatego bardzo prosimy o potwierdzenie obecności.

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy Państwa do udziału w spotkaniu.